Klimatyzacja

       

Jednostka zewnętrzna
Jednostka wewnętrzna
Regulator

Montaż klimatyzacji

W swej ofercie posiadamy usługi projektowania i montażu instalacji klimatyzacji. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

1
2
3

Jednostka zewnętrzna - jest głośniejszym elementem składającym się ze skraplacza, sprężarki, zaworu rozprężnego oraz wentylatora powietrza ma za zadanie sprężać czynnik chłodniczy i oddawać ciepło na zewnątrz, - podobnie jak w przypadku podświetla się zewnętrzny wentylator, w naszym przypadku umieściłeś go na ścianie obok jednostki wewnętrznej. 

Jednostka wewnętrzna - powinna składać się z cicho pracujących komponentów, w klimatyzatorach typu split składa się głównie z parownika i wentylatora. Ma za zadanie pobierać ciepłe powietrze i dostarczać zimne, lub na odwrót w zależności od potrzeb, - podświetlają się jednostki wewnętrzne na naszym obrazku.

Regulator - przewodowe lub bezprzewodowe urządzenie pozwalające klimatyzacji monitorować i utrzymać właściwą temperaturę wewnątrz budynku, a także dostosować ją do potrzeb domowników - podświetla się małe urządzenie bezprzewodowe, które możesz umieścić np. w salonie.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami

Centrala:

UNIVERSUN sp. z o.o.
Wincentego Witosa 24,
58-306 Wałbrzych, Polska

NIP 8863004338

  +48 576 008 848
  biuro@universun.pl

Fotowoltaika:

  +48 69 69 69 111
  sprzedaz@universun.pl

Pompy ciepła i klimatyzatory:

  +48 660 328 917
  pompyciepla@universun.pl

Formularz kontaktowy